Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Electromotor Belarus
- Număr anunț
- DA22604890
- Autoritate contractantă
- COMUNA LEU (CUI 4553631)
- Furnizor / câștigător
- TEHAGROPIESE SRL (CUI RO34474858)
- Cod CPV
- 16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 878,15 RON
- Valoare atribuită
- 878,15 RON
- Data publicării
- 14.03.2019 15:15
- Termen limită
- 20.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.03.2019 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
878,15 RON
din 878,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro