Ofertă acceptată Cumpărare directă

SSD (Solid State Drive) Adata Ultimate SU650, 120 GB (120GB) 2.5", SATA 3 (ASU650SS-120GT-R)

Număr anunț
DA22604995
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI NEAMT (CUI 2613478)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
830 RON
Valoare atribuită
830 RON
Data publicării
14.03.2019 15:22
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

830 RON

din 830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.