Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimare tricou fotbal si sort
- Număr anunț
- DA22603045
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA (CUI 18001335)
- Furnizor / câștigător
- RUSU ION TUDOR INTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI 26414146)
- Cod CPV
- 18412100-1 · Treninguri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.541 RON
- Valoare atribuită
- 1.541 RON
- Data publicării
- 14.03.2019 13:37
- Termen limită
- 19.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.03.2019 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.541 RON
din 1.541 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro