Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor LED 21.5", Full HD, VGA

Număr anunț
DA22605220
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI RO22224874)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,51 RON
Valoare atribuită
302,51 RON
Data publicării
14.03.2019 15:37
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,51 RON

din 302,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.