Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 SKY SPEED etc. (Furnituri de birou)

Număr anunț
DA22605139
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC POLITIA LOCALA SATU MARE (CUI 18194023)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
428,65 RON
Valoare atribuită
428,65 RON
Data publicării
14.03.2019 15:32
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 08:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

428,65 RON

din 428,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.