Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anvelopa vara Sebring 205/70R15-SRCF CTA
- Număr anunț
- DA22605030
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- EUROPARTS SERVICES SRL (CUI RO14686414)
- Cod CPV
- 19510000-4 · Produse din cauciuc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.364 RON
- Valoare atribuită
- 2.364 RON
- Data publicării
- 14.03.2019 15:24
- Termen limită
- 19.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.03.2019 15:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.364 RON
din 2.364 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro