Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie Office Express A4 80gmp 5x500coli/top
- Număr anunț
- DA22604531
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit "Sfanta Maria (CUI 5528270)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 322,50 RON
- Valoare atribuită
- 322,50 RON
- Data publicării
- 14.03.2019 14:51
- Termen limită
- 19.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.03.2019 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
322,50 RON
din 322,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro