Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor LED AOC e970Swn 18.5 inch 5ms black

Număr anunț
DA22603402
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dunarea" al judetului Braila (CUI 4205530)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.236,80 RON
Valoare atribuită
2.236,80 RON
Data publicării
14.03.2019 13:55
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 08:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.236,80 RON

din 2.236,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.