Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHITANTIER 2EX.

Număr anunț
DA22602572
Autoritate contractantă
GRADINITA CU P.P. SI P.N.'' IULIA HASDEU'' MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 20881410)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI RO1321890)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,10 RON
Valoare atribuită
126,10 RON
Data publicării
14.03.2019 13:13
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,10 RON

din 126,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.