Ofertă acceptată Cumpărare directă

DAS GIURGIU LISTA ZILNICA DE ALIMENTE

Număr anunț
DA22611855
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA GIURGIU (CUI 5182167)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
22813000-2 · Registre contabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50,28 RON
Valoare atribuită
50,28 RON
Data publicării
15.03.2019 12:50
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50,28 RON

din 50,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.