Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hipoclorit de sodiu tehnic (CLOR ACTIV LICHID MINIM 14%) , amb 20L
- Număr anunț
- DA22607746
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- CHEMICAL COMPANY SA (CUI RO5945730)
- Cod CPV
- 24312200-6 · Hipocloriti si clorati (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 15.03.2019 09:45
- Termen limită
- 20.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.03.2019 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro