Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROTI PLINE 325X75X20

Număr anunț
DA22605689
Autoritate contractantă
Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42112210-2 · Roti hidraulice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28,60 RON
Valoare atribuită
28,60 RON
Data publicării
14.03.2019 16:34
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 17:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28,60 RON

din 28,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.