Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dosar plastic cu sina si multiple perforatii

Număr anunț
DA22605484
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
DADY S LAND SRL (CUI 27872753)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144 RON
Valoare atribuită
144 RON
Data publicării
14.03.2019 15:59
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 17:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144 RON

din 144 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.