Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Foi parcurs persoane A4 şi fişe de magazie
- Număr anunț
- DA22604885
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL OLT (CUI 4394943)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI RO25637867)
- Cod CPV
- 22820000-4 · Formulare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33,95 RON
- Valoare atribuită
- 33,95 RON
- Data publicării
- 14.03.2019 15:15
- Termen limită
- 19.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.03.2019 16:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33,95 RON
din 33,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro