Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dezvoltari aplicatie mobila Android & iOS
- Număr anunț
- DA22601823
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
- Furnizor / câștigător
- DIGITAL ADVISORS TEAM SRL (CUI RO33806690)
- Cod CPV
- 72262000-9 · Servicii de dezvoltare software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.000 RON
- Valoare atribuită
- 54.000 RON
- Data publicării
- 14.03.2019 12:26
- Termen limită
- 19.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.03.2019 12:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
54.000 RON
din 54.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro