Ofertă acceptată Cumpărare directă

Borderou anexa 4

Număr anunț
DA22600586
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL OLT (CUI 5102257)
Furnizor / câștigător
TIPOCART SRL (CUI RO5102044)
Cod CPV
22822100-9 · Formulare comerciale continue (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48 RON
Valoare atribuită
48 RON
Data publicării
14.03.2019 11:08
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48 RON

din 48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.