Ofertă acceptată Cumpărare directă

Covor PVC 2 mm standart metal- piata TRAIAN

Număr anunț
DA22598131
Autoritate contractantă
Directia Administrare Piete, Targuri si Oboare Vaslui (CUI 27866395)
Furnizor / câștigător
BRAFLOOR CARPET S.R.L. (CUI RO28716280)
Cod CPV
44112230-9 · Linoleum (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.041,60 RON
Valoare atribuită
22.041,60 RON
Data publicării
13.03.2019 16:04
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.041,60 RON

din 22.041,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.