Ofertă acceptată Cumpărare directă

Medii de cultura: MIU, BENZI INDOL, Mediu Chapman solid, Bulion BHI

Număr anunț
DA22611074
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA BISTRITA-NASAUD (CUI 11320086)
Furnizor / câștigător
SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI RO15995515)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
281,50 RON
Valoare atribuită
289 RON
Data publicării
15.03.2019 12:09
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289 RON

din 281,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.