Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,0% sub estimat

SURFANIOS PREMIUM - DEZINFECTANT PENTRU SUPRAFETE

Număr anunț
DA22604541
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Aiud (CUI 4331066)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.750 RON
Valoare atribuită
1.680 RON 4,0% sub estimat
Data publicării
14.03.2019 14:52
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.750 RON estimat 4,0%

Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.