Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergent Cif pt baie cu pulverizator 500 ml

Număr anunț
DA22604168
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit "Sfanta Maria (CUI 5528270)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30,75 RON
Valoare atribuită
30,75 RON
Data publicării
14.03.2019 14:30
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30,75 RON

din 30,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.