Ofertă refuzată Cumpărare directă

TV LED LG 32LK610BPLB

Număr anunț
DA22593697
Autoritate contractantă
COMUNA TARNA MARE (CONSILIUL LOCAL TARNA MARE) (CUI 3897181)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.007,55 RON
Valoare finală
1.007,55 RON
Data publicării
13.03.2019 12:15
Data finalizării
15.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.