Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TONER COMPATIBIL SKY TN-3480 SKYTN3480-170
- Număr anunț
- DA22605790
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI GIURGIU (CUI 4389203)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI RO9098809)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 794,15 RON
- Valoare atribuită
- 794,15 RON
- Data publicării
- 14.03.2019 17:11
- Termen limită
- 19.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.03.2019 17:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
794,15 RON
din 794,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro