Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Control acces usi automate
- Număr anunț
- DA22605663
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- SET ALARM INTERNATIONAL SRL (CUI RO15630721)
- Cod CPV
- 31711310-9 · Sistem de pontaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.000 RON
- Valoare atribuită
- 19.000 RON
- Data publicării
- 14.03.2019 16:30
- Termen limită
- 19.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.03.2019 16:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.000 RON
din 19.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro