Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Detergent vase degresant lichid ambalat la 5 L 5L litri pret / litru FORBISH
- Număr anunț
- DA22608019
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL FOCSANI (CUI RO4297940)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61,44 RON
- Valoare atribuită
- 61,44 RON
- Data publicării
- 15.03.2019 09:56
- Termen limită
- 20.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.03.2019 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
61,44 RON
din 61,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro