Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese auto: Sonda si placute frana VW Transporter
- Număr anunț
- DA22608417
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "PETRODAVA" AL JUDETULUI NEAMT (CUI 2613460)
- Furnizor / câștigător
- AUTONOVA SRL (CUI RO14862235)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 236,14 RON
- Valoare atribuită
- 236,14 RON
- Data publicării
- 15.03.2019 10:16
- Termen limită
- 20.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.03.2019 13:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
236,14 RON
din 236,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro