Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE PTH AMPLASARE CONTAINERE SC. mOTOSENI

Număr anunț
DA22605058
Autoritate contractantă
Comuna Motoseni (Consiliul Local Motoseni) (CUI 4591511)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION ART SYSTEM S.R.L. (CUI 39007098)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
14.03.2019 15:26
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.