Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,3% sub estimat

REACTIVI

Număr anunț
DA22604065
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.459,40 RON
Valoare atribuită
3.104,35 RON 10,3% sub estimat
Data publicării
14.03.2019 14:25
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.104,35 RON

din 3.459,40 RON estimat 10,3%

Adjudecat la 89,7% din estimat · economie 355,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.