Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE SANITARE SPITAL
- Număr anunț
- DA22602184
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC MOLDOVA NOUA (CUI 3228195)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 601,96 RON
- Valoare atribuită
- 601,96 RON
- Data publicării
- 14.03.2019 12:49
- Termen limită
- 19.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.03.2019 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
601,96 RON
din 601,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro