Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CD-R CU PLIC 52 X 700 MB
- Număr anunț
- DA22607091
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
- Cod CPV
- 30234300-1 · Compact-discuri (CD-uri) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99 RON
- Valoare atribuită
- 99 RON
- Data publicării
- 15.03.2019 09:14
- Termen limită
- 20.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.03.2019 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
99 RON
din 99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro