Ofertă acceptată Cumpărare directă

anvelopa industriala

Număr anunț
DA22603612
Autoritate contractantă
COMUNA TURCOAIA (CUI 4793936)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.327,94 RON
Valoare atribuită
3.327,94 RON
Data publicării
14.03.2019 14:05
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.327,94 RON

din 3.327,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.