Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 18,5% sub estimat
Achizitie fasfat
- Număr anunț
- DA22606348
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ALBA (CUI 9266163)
- Furnizor / câștigător
- DACRIS-COM 94 SRL (CUI RO6613691)
- Cod CPV
- 39137000-1 · Agenti de dedurizare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.836 RON
- Valoare atribuită
- 1.497 RON 18,5% sub estimat
- Data publicării
- 15.03.2019 08:28
- Termen limită
- 20.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.03.2019 09:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.497 RON
din 1.836 RON estimat
18,5%
Adjudecat la 81,5% din estimat · economie 339 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.