Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun directorial COLORADO P ECO textil

Număr anunț
DA22611016
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE RECUPERARE, MEDICINA FIZICA SI BALNEOCLIMATOLOGIE (CUI 4266006)
Furnizor / câștigător
TRAFFIC CHAIRS SRL (CUI 18542594)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.450 RON
Valoare atribuită
3.450 RON
Data publicării
15.03.2019 12:06
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.450 RON

din 3.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.