Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse birotica si papetarie

Număr anunț
DA22609661
Autoritate contractantă
COMUNA BISTRA (CUI 4562346)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI RO6821978)
Cod CPV
39264000-0 · Accesorii pentru clasoare sau pentru dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.600,50 RON
Valoare atribuită
5.600,50 RON
Data publicării
15.03.2019 11:07
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.600,50 RON

din 5.600,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.