Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat Alizee AW12GR, 12000 BTU, Inverter / instalare / Garantie ALLINCLUSIVE

Număr anunț
DA22608662
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.974,74 RON
Valoare atribuită
2.974,74 RON
Data publicării
15.03.2019 10:25
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.974,74 RON

din 2.974,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.