Ofertă refuzată Cumpărare directă

ALEZA PROTECTIE

Număr anunț
DA22598463
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi (CUI 4701096)
Furnizor / câștigător
STIL TEHNICĂ MEDICALĂ SRL (CUI RO11152888)
Cod CPV
39512300-7 · Huse pentru saltele (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,08 RON
Valoare finală
168,08 RON
Data publicării
13.03.2019 17:25
Data finalizării
15.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.