Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE SANITARE

Număr anunț
DA22612319
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTRARE SI DESERVIRE (CUI RO13907908)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI RO10121654)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
581,81 RON
Valoare atribuită
581,81 RON
Data publicării
15.03.2019 13:17
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

581,81 RON

din 581,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.