Ofertă refuzată Cumpărare directă

Dozator aplicabil pe perete SM2

Număr anunț
DA22611892
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA (CUI 5189211)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI RO4275950)
Cod CPV
42993200-5 · Instalatie de dozare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.530 RON
Valoare finală
1.530 RON
Data publicării
15.03.2019 12:51
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.