Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lant motoferastrau 3/8",1.6 mm, 30 dinti - 60 link
- Număr anunț
- DA22609082
- Autoritate contractantă
- Regia Publica Locala Ocolul Silvic Padurile Sincii RA (CUI RO26284950)
- Furnizor / câștigător
- ALSER FOREST S.A. (CUI RO20951361)
- Cod CPV
- 42675100-9 · Piese pentru ferastraie cu lant (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 705,88 RON
- Valoare atribuită
- 705,88 RON
- Data publicării
- 15.03.2019 10:42
- Termen limită
- 20.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.03.2019 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
705,88 RON
din 705,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro