Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 23,2% sub estimat
Accesoriu pentru cutia de 35l
- Număr anunț
- DA22608622
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
- Cod CPV
- 42999200-7 · Dispozitive de lustruit podele, altele decat cele de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.667,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.280,75 RON 23,2% sub estimat
- Data publicării
- 15.03.2019 10:24
- Termen limită
- 20.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.03.2019 12:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.280,75 RON
din 1.667,50 RON estimat
23,2%
Adjudecat la 76,8% din estimat · economie 386,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.