Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLACUTE STRUNJIRE

Număr anunț
DA22604842
Autoritate contractantă
S.C. PRELCET SA (CUI RO24423199)
Furnizor / câștigător
NEW ENGINEERING SERVICES SRL (CUI RO17877044)
Cod CPV
42674000-1 · Piese si accesorii de masini-unelte pentru prelucrarea metalelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.083 RON
Valoare atribuită
4.083 RON
Data publicării
14.03.2019 15:12
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.083 RON

din 4.083 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.