Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BURGHIU SDS PLUS BOSCH-DIAGER 12x310
- Număr anunț
- DA22603385
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
- Furnizor / câștigător
- KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
- Cod CPV
- 42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76,82 RON
- Valoare atribuită
- 76,82 RON
- Data publicării
- 14.03.2019 13:55
- Termen limită
- 19.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.03.2019 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
76,82 RON
din 76,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro