Ofertă acceptată Cumpărare directă

Gaigher model D400

Număr anunț
DA22612221
Autoritate contractantă
Municipiul Falticeni (CUI 5432522)
Furnizor / câștigător
TURNOMEX PHOENIX SRL (CUI RO26745972)
Cod CPV
44423750-3 · Capace pentru canale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.880 RON
Valoare atribuită
50.880 RON
Data publicării
15.03.2019 13:11
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.880 RON

din 50.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.