Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE INSTALA REPARATIE INSTALATIE ELECTRICA SKODA: ACUMULATOR, PUNTE DIODE, RELEU INCARCARE, R

Număr anunț
DA22611387
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA -TULCEA (CUI 9802830)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
849,58 RON
Valoare atribuită
849,58 RON
Data publicării
15.03.2019 12:25
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

849,58 RON

din 849,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.