Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lichid de frana DOT 4, Cheder usa ARO

Număr anunț
DA22610602
Autoritate contractantă
U.M. 01335 Bucuresti (CUI 24936747)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
Cod CPV
09211650-2 · Lichid de frana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.444 RON
Valoare atribuită
1.444 RON
Data publicării
15.03.2019 11:45
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.444 RON

din 1.444 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.