Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE ALIMENTE DE BAZA CAMIN ADV 1066098

Număr anunț
DA22609980
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA COMUNITARA LUGOJ (CUI 16817664)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI RO3286722)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312,69 RON
Valoare atribuită
312,69 RON
Data publicării
15.03.2019 11:19
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

312,69 RON

din 312,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.