Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparare sistem evacuare gaze IVECO DAILY
- Număr anunț
- DA22603328
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01405- MUNCELU DE SUS (CUI 4701347)
- Furnizor / câștigător
- AUTO GROUP SRL (CUI RO15257453)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 597,43 RON
- Valoare atribuită
- 597,43 RON
- Data publicării
- 14.03.2019 13:52
- Termen limită
- 20.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.03.2019 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
597,43 RON
din 597,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro