Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer

Număr anunț
DA22606192
Autoritate contractantă
Scoala Gimnazială Nr.1 Dej (CUI 18001424)
Furnizor / câștigător
PATRICOR EUROTRANS SRL (CUI RO16113642)
Cod CPV
60170000-0 · Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36 RON
Valoare atribuită
36 RON
Data publicării
15.03.2019 08:13
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36 RON

din 36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.