Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii servire
- Număr anunț
- DA22574579
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA ANTI-DOPING (CUI 18018990)
- Furnizor / câștigător
- FANCY GARDEN SRL (CUI 29854494)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.010 RON
- Valoare finală
- 11.010 RON
- Data publicării
- 11.03.2019 14:19
- Data finalizării
- 15.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.