Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cititor de microcipuri portabil H9 FULL ISO

Număr anunț
DA22600371
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE DEZVOLTARE SERVICII PUBLICE FOCSANI (CUI 13994670)
Furnizor / câștigător
GAMMA VET IMPEX SRL (CUI RO26301805)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.305 RON
Valoare atribuită
1.305 RON
Data publicării
14.03.2019 10:56
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.305 RON

din 1.305 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.