Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de colectare, transport si de eliminare a deseurilor de origine animala-B.E.Tomnatic
- Număr anunț
- DA22610079
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
- Furnizor / câștigător
- MONDECO SRL (CUI RO13800021)
- Cod CPV
- 98371120-1 · Servicii de incinerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350 RON
- Valoare atribuită
- 350 RON
- Data publicării
- 15.03.2019 11:24
- Termen limită
- 20.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.03.2019 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
350 RON
din 350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro